İnegöl’de Sezonun İlk Maçını Kardeşlik Kazandı

Axa Sigorta Efeler Ligi’nin Bursa derbisinde sezonun ilk maçında dün akşam Bursa Büyükşehir Belediyespor ile İnegöl Belediyespor voleybol takımları karşılaştı. T

TRT Spor-2 kanalından canlı yayınlanan maçta, setlerde kıyasıya bir mücadele izlendi. Etkin mücadelenin ve heyecanlı anların yaşandığı voleybol maçını İnegöl Kaymakamı Şükrü Görücü, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, belediye başkan yardımcıları ve protokol üyeleri birlikte izledi.

İnegöl’de sezonun ilk karşılaşması olması nedeniyle hakemlere, takım kaptanlarına ve maç gözlemcilerine karşılaşma öncesi çiçek verildi. İnegöl Belediyespor, etkili hücumlarla başladığı ilk seti 25-21 kazandı. İkinci sette kıran kırana başlayan mücadelede, ev sahibi takım İnegöl Belediyespor önde giderken, etkili ataklar sonunda aradaki skor farkını eriten Bursa Büyükşehir Belediyespor ikinci setin kazananı oldu.

Kıyasıya mücadelede setlerdeki sayı üstünlükleri iki takım arasında sürekli yer değiştirdi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ın da yan yana izlediği maçta sporcular ve izleyiciler keyifli bir spor müsabakasına tanıklık etmiş oldu.

Skorların arasında eşitliklerin olduğu ve İnegöl Belediyesporun etkin atakları ile oynadığı maçta şans Büyükşehir Belediyespor’dan yana oldu. 3-1 biten maçın ardından konuşma yapan Belediye Başkanı Alper Taban; “Centilmence oynanan kıyasıya bir mücadele seyrettik. Oldukça etkili, keyifli ve maç setlerinin skorunun iki takım arasında son ana kadar değiştiği bir müsabaka izledik. İnegöl Belediyespor olarak gayretimiz devam edecek. Sporun birleştirici ve bütünleştirici gücünün yansıdığı, keyifli bir maç oldu. Dolayısıyla sezonun ilk maçını kardeşlik kazandı” açıklamasında bulundu.

İNEGÖLSPOR ALTYAPISI PARLAMAYA DEVAM EDİYOR

3 puanı kaçırdık

İNEGÖL BOZÜYÜK’DE ‘REAKSİYON’ GÖSTERDİ

Başkan Taban’dan Belediyespor Maçına Davet

Olimpik Okçuluk Kursu Kayıtları Başladı

İNEGÖLLÜ BİSİKLETÇİLER İZMİR’DE SAHNE ALDI

İNEGöLSPOR EViNDE GALiP

İnegöllü Alparslan Balaban, kütüğü en hızlı kesmek için Çekya'ya gitti

İnegöl’de Sezonun İlk Maçını Kardeşlik Kazandı

DOĞGÜCÜSPOR YENİ PROJESİNİ ANLATTI

İnegöllü Mercedes Tutkunları 15 Adet Engelli Aracı Bağışladı

Dağ Bisikleti Yarışması Nefesleri Kesti

SERİ YAKALAMA PEŞİNDEYİZ

DAHA iYi NETiCE ALACAĞIMIZI DüŞüNüYORUM

Belediyespor Yeni Sezon Öncesi Kurban Kesti

MAÇIN HAKKI BERABERLİKTİ

PLANLARIMIZI 3 PUAN ÜZERİNE KURMUŞTUK

İnegöllüler İstanbul Maratonu'nda koşacak!

iNEGöLSPOR’UN BORCU 8 MiLYON 200 BiN TL

İnegölspor'un yeni yönetiminden Alper Taban'a ziyaret